ford çıkma yedek parça 18EYL
ford çıkma yedek parça

ford çıkma yedek parça,ford marka araçların satışını yapan ve orjinal veya FORD ÇIKMA PARÇA olarak her türlü parça satışımız mevcuttur.Ankara ford çıkma parça olarak İster ankara içerisinde gelip parçayı inceledikten sonra alabilirsiniz veya istediğiniz bölgeye kargo ile gönderebiliriz.Ankara içerisine veya dışına gönderirimiz mevcuttur.FORD ÇIKMA PARÇA satışı yapan emirhan ford yıllardır bu işin içindedir.

ford çıkma yedek parça olarak 10 yıllık tecrübemiz ile ford çıkma yedek parça hizmet ve kaliteye önem veriyoruz.ford çıkma yedek parça olarak deyim yerindeyse piyasanın içinde kavrulmuş bir firmayız.Dolayısıyla vizyonumuz ve misyonumuz tamamen müşteri memnuniyetidir.

 

 

FORD MONDEO ÇIKMA PARÇA

Şık tasarımı ve konforlu iç mekanı ile D segmentinin her daim iddialı seçeneklerinden birisi olan Ford Mondeo2015itibariyle Türkiye’de de satışta!

Ford ailesinin Avrupa’daki amiral gemisi olan Mondeo, artık daha çekici, daha yakışıklı.ford çıkma yedek parça

 Yeni Ford Mondeo’da Neler Değişti?ford çıkma yedek parça

Tamamen yeniden şekillendirilen yeni Ford Mondeo, ülkemizde de artık satışta. ford çıkma yedek parça İç ve dış mekanda radikal değişikler yapıldığını söylemek mümkün.

Ayrıca otomobil bir önceki versiyona göre hafiflemiş.ford çıkma yedek parça Bu da demek oluyor ki yeni Mondeo hem yakıtta daha tasarruflu hemde performans olarak gayet başarılı.

Ankarada her türlü ford mondeo çıkma yedek parça hizmeti veren Emirhan ford sizlere en kaliteli parçaları satarken en kaliteli hizmetide yine biz gösteriyoruz ford çıkma yedek parça.

Ankarada ford çıkma parça satışı konusunda bu işi en iyi yapan ford çıkma yedek parça 10 yıllık tecrübesi ile eksiksiz bir hizmet sunuyor Yeni modelde eski 1.6 litrelik benzinli motor seçeneğini de kaldırmışlar. Artık en az güç üreten Mondeo 115 beygir güç üretimi ile 1.6 litrelik turbo dizel versiyonu. ford çıkma yedek parça

FORD FOCUS ÇIKMA PARÇA

İlk olarak 1998’de üretimine başlanan ve ilk olarak 1999’da satışa sunulan Ford Focus, 17 yıl sonra üçüncü nesli ile karşımızda.

Üçüncü nesil Ford Focus Dünyanın beş farklı bölgesinde üretilmesine rağmen maalesef artık ülkemizde üretilmiyor. Ford Focus üretim yerleri; Almanya, Amerika, Rusya, Tayland ve Çin’dir.

Ankarada her türlü ford focus çıkma yedek parça hizmeti veren ford çıkma yedek parça sizlere en kaliteli parçaları satarken en kaliteli hizmetide yine biz gösteriyoruz.Çıkma parça ve orjinal çıkma

Ankarada ford çıkma parça satışı konusunda bu işi en iyi yapan ford çıkma yedek parça 10 yıllık tecrübesi ile eksiksiz bir hizmet sunuyor. ford çıkma yedek parça

 

FORD FİESTA ÇIKMA PARÇA

İlk olarak 1976 yılında ortaya çıkan Ford Fiesta, 2013 yılında altıncı neslinin makyajlanmasının ardından güncel haline ford çıkma yedek parça kavuştu. Bugüne kadar 10 farklı ülkede üretilen Ford Fiesta, 2012 yılında her iki dakikada bir adet satış yaparak B segmentinin en iyi rakamlarından birisini yakalamayı başardı. Ülkemizde de modele yoğun bir ilgi olduğunu söylemek yanlış olmaz.

 

2008 yılında kasa değiştiren Ford Fiesta ve ford çıkma yedek parça, 2013 yılında makyaj operasyonu geçirdi. Bu makyaj operasyonu ile özellikle ön tarafta değişim yaşayan Fiesta,FORD ÇIKMA PARÇA kendisinden sonra ortaya çıkacak olan makyajlı Focus ve Mondeo gibi modeller için de fikir vermişti.

Gündüz Led Farları eklenen makyajlı modelin ön ızgarası Ford’un yeni tasarım dilini yansıtmakta.Ankarada her türlü ford fiesta ford çıkma yedek parça sizlere en kaliteli parçaları satarken en kaliteli hizmetide yine biz gösteriyoruz.

Ankarada çıkma parça satışı konusunda bu işi en iyi yapan ford çıkma yedek parça 10 yıllık tecrübesi ile eksiksiz bir hizmet sunuyor Küçük bir Aston Martin‘i andıran Fiesta ve ford çıkma yedek parça , makyajlı hali ile daha çekici bir tasarıma kavuştu. Arka tarafta ise radikal değişikliklerin aksine stop lambaları çok detaylı incelendiği zaman görülebilecek bir değişiklik bulunmakta.

İç tasarımda ford çıkma yedek parça önemli bir değişiklik bulunmamakla beraber, koyu renkli makyajsız modellerindeki bordo göğüs rengi yerine artık kahverengi göğüs rengi bulunuyor. Fiesta teypin bulunduğu alanda kullanılan piano black ile günümüz tasarım eğilimlerini yakalamayı başarmış. Makyajsız modelde iç aydınlatma rengi olarak kullanılan kırmızı renk, yerini turkuaz rengine bırakmış.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.